Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Cambuur – Almere City i Cleveland Browns – Houston Texans. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 15. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.21. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Cambuur – Almere City, typ: BTS

Typujemy, że w meczu na szczycie na zapleczu holenderskiej ekstraklasy obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę. Obie drużyny będą liczyły się w walce o awans do Eredivisie i właśnie dlatego oczekujemy dziś pasjonującego spotkania z pokryciem BTS.

Cleveland Browns – Houston Texans, typ:  1

Texans sezon spisali już na straty. Natomiast w Cleveland wciąż mają nadzieję na Playoffs, do których droga jeszcze daleka, ale wcale nie stoją na straconej pozycji. Uważamy, że Browns mają obecnie lepszy zespół zarówno w ofensywie jak i defensywie. Dlatego typujemy, że to gospodarze zanotują dziś cenne zwycięstwo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”