Primera Division: Valencia wygrała trzeci mecz z rzędu

Valencia CF pokonała na wyjeździe Granadę 2:1 w spotkaniu 25. kolejki ligi hiszpańskiej. Dla gości było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Pierwsze trafienie dla „Nietoperzy” zaliczył Dani Parejo w 55. minucie gry. 26-latek otrzymał podanie od Paco Alcacera i strzałem półwoleja zaskoczył Andresa Fernandeza. Drugiego gola dla Valencii zdobył Santi Mina w doliczonym czasie gry. Hiszpan skierował piłkę do bramki, dobijając strzał Alcacera. Wynik na 1:2 ustalił chwilę później Edgar Mendez.

W innym spotkaniu Real Sociedad wygrał na wyjeździe 1:0 z Athletikiem Bilbao. Jedynego gola dla gości strzelił w 17. minucie meczu, Jonathas. Była to jego siódma bramka w tym sezonie.

Dzisiaj w lidze hiszpańskiej odbędzie się jeszcze jeden mecz. Atletico Madryt zmierzy się na własnym stadionie z Villarrealem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30.