PSG v Man City – promocja zakładów na żywo w Bet365

W środę 6. kwietnia, PSG zmierzy się z Man City w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pomiędzy tymi zespołami. Aby zwiększyć emocje, Bet365 oferuje promocje zakładów na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz PSG v Man City, a otrzymasz od Bet365 zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 40 PLN) na ten mecz. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to Bet365 zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN).
Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji „Zamknij zakład” nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć tutaj.

Jak zawsze, Bet365 oferuje mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu PSG – MC, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu oraz weź udział w promocji zakładów na żywo!