Typy na dziś: Overy na środę 06.04.

Zapraszamy do naszych overów na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Wolfsburg – Real Madryt, typ: 2 drużyna over 1.5, kurs: 1.61
Real Madryt jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Wolfsburg nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji i ich obrona nie powinna stanowić większej przeszkody dla Cristiano Ronaldo i spółki. Stawiamy, że Real trafi przynajmniej dwa razy.

Piłka nożna – Portugalia, godz. 16:00, Mafra – Porto B, typ: Under 2.5, kurs: 1.57
Mafra dzięki 10 punktom w ostatnich 4 meczach wydostała się ze strefy spadkowej. Dziś o punkty będzie trudno bowiem goszczą u siebie lidera tabeli. Zapewne skupią się na tym co potrafią najlepiej czyli na defensywie. Dlatego stawiamy, że nie zobaczymy w tym spotkaniu wielu goli.

Piłka nożna – Portugalia, godz. 18:00, Feirense – Guimaraes B, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu są gospodarze. Goście chociaż ostatnio mają problemy z wygraniem meczu to jednak dosyć łatwo zdobywają gole. Portugalska liga obfituje w underowe mecze jednak tutaj liczymy na przynajmniej dwa gole.

Hokej – Niemcy, godz. 19:00, Koln – Munchen, typ: Over 4.5, kurs: 1.57
Niemiecka hokejowa liga obfituje w gole, co pokazał chociażby wczorajszy półfinałowy mecz. W starciach pomiędzy tymi ekipami również zwykle pada wiele bramek. Jedynie w ostatnim meczu drużyny były mniej skuteczne, ale dziś oczekujemy powrotu do formy strzeleckiej.

Tenis – Katowice, godz. 12:00, A.Mitu – K.Flipkens, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Zdecydowaną faworytką tego meczu jest wyżej klasyfikowana Flipkens. Rywalce w pierwszej rundzie oddała zaledwie 5 gemów i dziś również stawiamy na jej łatwe zwycięstwo. Mitu to ambitna tenisistka jednak ten mecz rozstrzygnie się w dwóch setach.