PSV – Zwolle – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

PSV – Zwolle. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 16. dzień października, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że PSV Eindhoven pokona u siebie Zwolle różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Jest to bardziej typ przeciwko ekipie gości, która jest czerwona latarnią tej ligi. W ośmiu meczach tego sezonu Zwolle zdobyło zaledwie jeden punkt. Dodajmy, że na wyjazdach przegrali każdy z czterech meczy.

PSV jest natomiast wiceliderem tabeli i na swoim stadionie wygrali trzy z czterech meczów, zaliczając wpadkę jedynie z w starciu z Feyenoordem.

Naszym zdaniem dziś na stadionie Philipsa będzie dominował zespół gospodarzy, który powinien bez problemu wygrać, pokrywając handicap 0:2.

PSV – Zwolle, typ: 1 (handicap 0:2), kurs 2.17.

Typy na dziś

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…