Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Feyenoord – Waalwijk i Young Boys – Luzern. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 16. dzień października. Wybraliśmy mecze z holenderskiej Eredivisie oraz szwajcarskiej Super League.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.41. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Feyenoord – Waalwijk, typ: 1 i powyżej 2.5 gola

Feyenoord jest zdecydowanym faworytem tego starcia i naszym zdaniem bez większych problemów je wygra. Pozostaje tylko kwestia liczby bramek. Tu jednak zerkniemy w statystykę: w domowych meczach ekipy z portowego miasta padało w tym sezonie średnio aż 4.7 bramki na mecz. Dlatego spodziewamy się, że linia 2.5 gola bez problemu zostanie pokryta.

Young Boys – Luzern, typ: 1 (handicap: -1.5)

Stawiamy na ekipę z Berna, bo raz są wyżej w tabeli, co od razu pokazuje nam, że są lepsi, a po drugie Lucerna to słabo gra na wyjazdach, gdzie zdobyła tylko jeden punkt. Uważamy, że gospodarze wygrają to spotkanie różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”