Radosław Murawski dołączył do Denizlisporu

sports news

Radosław Murawski został nowym zawodnikiem Denizlisporu – poinformował klub z południa Turcji na swojej oficjalnej stronie.

25-letni pomocnik parafował dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

Murawski zaliczył w minionym sezonie 32 spotkania na poziomie Serie B, reprezentując ukarane później degradacją US Citta di Palermo. Zdobył w nich jedną bramkę.

Denizlispor jest beniaminkiem Super Lig. Zespół z południa Turcji rozpocznie nowy sezon 18 sierpnia konfrontacją przed własną publicznością przeciwko Galatasaray Stambuł.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.