Richard Guzmics: Na szczęście udało się wygrać ten mecz

Wisła Kraków wygrała w ramach sparingu z Hajdukiem Split 1:0 (0:0). Tuż po tym spotkaniu środkowy obrońca Białej Gwiazdy, Richard Guzmics przyznał, iż zwycięstwo z chorwacką ekipą jest dla nich bardzo ważne.

Jedyną bramkę dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego zdobył w 81. minucie niezwykle utalentowany prawy obrońca Jakub Bartosz. Dla zespołu ze stolicy Małopolski jest to druga wygrana z rzędu.

– Po meczu było widać, że zarówno Hajduk, jak i nasza drużyna, znajduje się w trakcie okresu przygotowawczego. Za nami wiele bardzo ciężkich treningów, dlatego ta gra nie wyglądała do końca dobrze. Na szczęście udało się stworzyć kilka dobrych akcji i wygrać mecz – powiedział Węgier, cytowany przez “wisla.krakow.pl”.

– To dla nas bardzo ważne, bo to buduje dobrą atmosferę. Przed nami start rundy wiosennej, więc jest to szczególnie potrzebne – kontynuował.

– Oczywiście odczuwam zmęczenie, bo za nami ciężkie treningi. Ja się z tego cieszę, ponieważ właśnie po to jest okres przygotowawczy. Najważniejsze, że czuję się coraz lepiej i z niecierpliwością czekam na mecze ligowe. Mam nadzieję, że już na pierwsze spotkanie będę w optymalnej formie – zaznaczył reprezentant swojego kraju.

– Zagraliśmy w Turcji trzy spotkania. Pierwsze zremisowaliśmy z Ferencvarosi, ale trzeba zaznaczyć, że to bardzo dobra drużyna – lider węgierskiej ekstraklasy. Pozostałe dwa mecze wygraliśmy, a to pomaga budować zespół. Tego potrzebowaliśmy w ostatnich meczach w lidze i mam nadzieję, że utrzymamy ten kierunek – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…