Rooney: Nadal mogę grać w Premier League

sports news

Wayne Rooney nie wykluczył możliwości powrotu do występów na Wyspach Brytyjskich.

Napastnik reprezentacji Anglii w barwach Evertonu i Manchesteru United strzelił w sumie 208 bramek w 491 spotkaniach, zanim przeniósł się do DC United z Waszyngtonu.

– Jeśli mam być szczery, to wiem, że pod względem jakości, nadal mogę grać w Premier League – wyznał Rooney dla stacji „CNN Sport”.

– Mam świadomość, że zawsze byłem osobą pewną siebie, więc mam wysokie oczekiwania wobec siebie – podkreślił wychowanek „The Toffees”.

– Niektórzy mogą być zdziwieni, ale nigdy w ogóle nie wątpiłem w to, co robię – podsumował Rooney.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.