Rosja: Beniaminek wygrał w Krasnodarze, pełny mecz Jędrzejczyka

Kibice FK Ufa miło będą wspominali pojedynek z Krasnodarem w ramach siódmej kolejki. Ostatecznie górą był beniaminek rosyjskiej ekstraklasy, który nie dość, że wygrał 2:0, to przerwał passę czterech spotkań bez zwycięstwa.

Goście szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Marcinho, który zdobył bramkę po dograniu Harisa Handżicia. Wynik spotkania w 53. minucie ustalił Pawieł Alikin.

Cały mecz w barwach Krasnodaru rozegrał reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk, który nie będzie mógł go zaliczyć do udanych.

Zwycięstwo pozwoliło beniaminkowi znaleźć się na jedenastej pozycji. Krasnodar wciąż okupuje siódmą lokatę.