Rosja: Cały mecz Jędrzejczyka, pierwsza porażka FK Krasnodar, pierwszy gol Valbueny!

FK Krasnodar z Arturem Jędrzejczykiem w składzie przegrał u siebie z Dynamo Moskwa 0:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu szóstej kolejki rosyjskiej ekstraklasy.

Reprezentant Polski grał pełne 90 minut. Prowadzenie dla stołecznego zespołu zdobył dziesięć minut przed przerwą Mathieu Valbuena. Dla Francuza było to pierwsze trafienie w barwach Dynama. Cztery minuty po wznowieniu gry sukces gości przypieczętował Ekwadorczyk Noboa.

Dzięki tej wygranej Dynamo awansowało na pozycję wicelidera tabeli. FK Krasnodar doznał pierwszej porażki i spadł na siódme miejsce.

* * * * * *

FK Krasnodar – Dynamo Moskwa 0:2 (0:1)
Bramki: Valbuena 35, Noboa 49
Czerwona kartka: Jusupow (67, Dynamo)

Zobacz jak wygrywają nasi Czytelnicy. Zagraj z nami i wygrywaj pieniądze. Załóż konto w William Hill. To jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów z bogatą ofertą i dobrymi kursami.