Ryzyk-Fizyk na dziś: Wtorek 06.10.

Przedstawiamy Wam propozycje typów Ryzyk-Fizyk na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:betano]Tenis, godz. 15:00, Thiem – Isner, typ: DW 0:2, kurs: 2.10

Thiem największe sukcesy osiąga na clayu. Na innych nawierzchniach nie pokazuje pełni swoich możliwości. Isner miał sporą przerwę, ale uważamy, że stać go na pokonanie niżej notowanego przeciwnika bez utraty seta.

[sc:betano]Tenis, godz. 12:30, Dodig – Janowicz, typ: 1, kurs: 1.90

Kursy są wyrównane, ale jak dla nas faworytem jest Dodig. Obaj Panowie mierzyli się ze sobą raz i triumfował właśnie Ivan. Janowicz w ostatnim meczu przegrał ze Struffem i nie pokazał się ze zbyt dobrej strony. Chorwat ostatnio wygrał kilka meczów i naszym zdaniem stać go na triumf z Polakiem, który słynie ze słabej psychiki.

Warto spróbować:

Tenis, godz. 9:30, Kudryavtseva/Pavlyuchenkova – Goerges/Pliskova, typ: 1, kurs: 1.70