Sa Pinto: Byliśmy bardzo silni i zdecydowani

sports news
Oceń

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto nie krył satysfakcji po zwycięstwie w Płocku z miejscową Wisłą 1:0 w drugim niedzielnym meczu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Podopieczni Portugalczyka wygrali dwunaste spotkanie w bieżących rozgrywkach i umocnili się na drugiej lokacie w tabeli.

– Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy bardzo silni i zdecydowani. Odpowiednio blokowaliśmy akcje rywali. Nie pozwoliliśmy rywalom grać tak, jakby chcieli. Byliśmy również mocni w wygrywaniu drugich piłek. Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszej połowie – wyznał Sa Pinto w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii.

– W przerwie powiedziałem piłkarzom, że potrzebujemy tylko gola, nie traćmy koncentracji i grajmy swoje. W drugiej połowie pokazaliśmy dobrą mentalność. Kreowaliśmy akcje i ostatecznie zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, choć w mojej opinii mogliśmy strzelić gola już wcześniej – podkreślił Portugalczyk.

– Cenię swój zespół za walkę i zaangażowanie. Myślę, że zwycięstwo powinno być wyższe. Mam obecnie wiele możliwość w formacjach ofensywnych. Zobaczymy jakie będą wybory w najbliższym spotkaniu – podsumował Sa Pinto.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB