Sarri: Musimy zrozumieć dlaczego tak wysoko przegraliśmy

sports news

Trener Chelsea FC Maurizio Sarri przyznał po ligowej porażce z Manchesterem City 0:6, że jego zespół nie zagrał futbolu, taki jaki jest przez niego preferowany.

– W tym meczu nie widziałem mojego futbolu. Musimy teraz przede wszystkim zrozumieć dlaczego tak się stało – powiedział Maurizio Sarri, cytowany na oficjalnie stronie „The Blues”.

– Zaczęliśmy dobrze, ale już w czwartej minucie straciliśmy gola. W tym momencie chcieliśmy pozostać w meczu, ale nie byliśmy w stanie tego zrobić, bo popełnialiśmy za dużo błędów, które ułatwiały grę przeciwnikom – dodał włoski szkoleniowiec.

Trener londyńskiego zespołu docenił także poziom na jakim zagrali rywale.

– Muszę przyznać, że Manchester City zaprezentował fantastyczny futbol – podkreślał Sarri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.