Sarri: Musimy zrozumieć dlaczego tak wysoko przegraliśmy

sports news
Oceń

Trener Chelsea FC Maurizio Sarri przyznał po ligowej porażce z Manchesterem City 0:6, że jego zespół nie zagrał futbolu, taki jaki jest przez niego preferowany.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

– W tym meczu nie widziałem mojego futbolu. Musimy teraz przede wszystkim zrozumieć dlaczego tak się stało – powiedział Maurizio Sarri, cytowany na oficjalnie stronie „The Blues”.

– Zaczęliśmy dobrze, ale już w czwartej minucie straciliśmy gola. W tym momencie chcieliśmy pozostać w meczu, ale nie byliśmy w stanie tego zrobić, bo popełnialiśmy za dużo błędów, które ułatwiały grę przeciwnikom – dodał włoski szkoleniowiec.

Trener londyńskiego zespołu docenił także poziom na jakim zagrali rywale.

– Muszę przyznać, że Manchester City zaprezentował fantastyczny futbol – podkreślał Sarri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB