Sevela: Byliśmy zbyt wolni

sports news

– Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Byliśmy zbyt wolni, natomiast Korona dobrze broniła. Straciliśmy bramkę po naszym błędzie. Zabrakło przy tej akcji pressingu na rywalu i sprawiliśmy im prezent tą bramką – powiedział po meczu z Koroną Kielce (1:!), trener Zagłębia Lubin, Martin Sevela.

– Po przerwie nastąpiły zmiany – w szybkości, podaniach, agresji. Dokonaliśmy także roszad na pozycjach, Alan Czerwiński był bardziej skrzydłowym, a Sasa Zivec schodził do środka, co nam pomogło. Drużyna dobrze zareagowała i w drugiej połowie dominowaliśmy, natomiast mecz trwa 90 minut plus doliczony czas, nie tylko 45 minut. Podobnie było w ostatnim spotkaniu z Lechem, kiedy zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, a druga była już gorsza – zauważył słowacki szkoleniowiec.

– Teraz musimy zrobić analizę, natomiast zawodnicy pokazali, że są dobrze przygotowani pod względem fizycznym. Nie przegraliśmy meczu, jednak naszym celem było zwycięstwo i awans do pierwszej ósemki, co teraz będzie trudne – podsumował trener Miedziowych.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.