SGB Premiership: Mistrz za mocny dla „Wiedźm”, pięć punktów Pieszczka

sports news

Ipswich Witches ulegli u siebie Poole Pirates 42:48 w czwartkowym meczu rozgrywek SGB Premiership.


Czterokrotnie na torze beniaminka pojawiał się pod taśmą Krystian Pieszczek. Polak wygrał jeden w bieg, ale w kolejnych dołożył tylko dwa punkty.

Najskuteczniejszy wśród „Wiedźm”, które doznały piątej porażki w sezonie, był Danny King. Były reprezentant Wielkiej Brytanii jako jedyny wśród gospodarzy osiągnął dwucyfrowy dorobek, gromadząc dziesięć punktów. „Oczko” mniej uzbierał Chris Harris.

Wśród broniących tytułu „Piratów”, którzy po ósmej wygranej w sezonie objęli prowadzenie w tabeli, prym wiódł Jack Holder. Australijczyk wywalczył trzynaście punktów w sześciu swoich wyścigach.

Jedenaście „oczek” dorzucił Josh Grajczonek, kolejnych dziesięć startujący z pozycji rezerwy Amerykanin Ricky Wells, a równie cennych dziewięć punktów dołożył Duńczyk Nicolai Klindt.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB