SGB Premiership: „Wiedźmy” nowym liderem po wygranej z beniaminkiem, cztery punkty Pieszczka

sports news

Peterborough Panthers ulegli u siebie Ipswich Witches 39:51 w poniedziałkowym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership.

Na owalu East of England Showground czterokrotnie pojawiał się na torze Krystian Pieszczek. Wychowanek Wybrzeża Gdańsk wygrał jeden z czterech biegów i wywalczył cztery punkty dla gości z hrabstwa Suffolk.

Wśród „Wiedźm”, które po trzecim zwycięstwie w sezonie objęły prowadzenie w ligowej tabeli, najlepiej radzili sobie Australijczyk Jake Allen, Chris Harris oraz Richard Lawson. Wszyscy zapisali na swoich kontach po dziewięć punktów. Po osiem „oczek” dorzucili Daniel King i Australijczyk Cameron Heeps.

Prym w szeregach beniaminka wiódł natomiast Charles Wright, który wygrał cztery z sześciu swoich wyścigów i zgromadził w sumie czternaście punktów. Siedem „oczek” uzbierał Australijczyk Rohan Tungate, a sześć Duńczyk Hans Andersen. „Pantery” doznały w ten sposób trzeciej porażki w sezonie i pozostały na czwartej lokacie w tabeli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.