Typy NBA: San Antonio Spurs – Washington Wizards

typy NBA

Z typami z NBA przenosimy się do San Antonio, gdzie dziś miejscowi Spurs zmierzą się z Washington Wizards. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Bierzemy na tapetę mecz, który ma wyraźnego faworyta. Spurs mają rozegrany w tym sezonie tylko jeden mecz, po tym jak pokonali Knicks. Dziś otrzymują również słabego rywala, bo Wizards kolejny sezon będą miotali się w ogonie Konferencji Wschodniej.

Co dla nas ważne i z tego zamierzamy skorzystać, to ekipa ze stolicy gra back to back, po tym jak minionej nocy wygrali w OKC. Owszem sezon jeszcze jest świeży, więc może nagromadzonego zmęczenia jeszcze gracze nie odczuwają, ale zawsze ciężko się gra dzień po dniu. 

Spurs są wypoczęci, zdrowi i gotowi, dlatego uważamy, że dziś pokonają Wizards i pokryją handicap -10,5 pkt.

San Antonio Spurs – Washington Wizards, typ: 1 (-10.5 pkt), kurs: 1.86. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…