Singiel na dziś: Inter – Barcelona

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 10. dzień grudnia wybraliśmy a piłkarskiej Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Jak zawsze przypominamy, że nie lubimy grać Ligi Mistrzów, ale niespecjalnie jest dziś co innego do typowania, więc udajemy się do Mediolanu.

Typujemy, że w meczu Interu z Barceloną padną mniej niż trzy bramki.

Zapewne większość kuponów będzie zawierała zwycięstwo Interu. Barcelona oczywiście bez Messiego, Pique i jeszcze kilku podstawowych graczy. Inter zmotywowany, bo tylko zwycięstwo zapewni mu awans, bez oglądania się na rezultat z Dortmundu.

Nie jesteśmy tacy pewni, czy mediolańczycy udźwigną ciężar tego meczu. Naprawdę nie zdziwimy się, jeśli to spotkanie zakończy się remisem. Dlatego my uważamy, że w tym pojedynku padną mniej niż trzy bramki. Barcelona umie się bronić i długo utrzymywać przy piłce, co dla Interu może być przeszkodą w stwarzaniu sytuacji podbramkowych.

Stawiamy zatem na poniżej 2.5 gola, spodziewając się zaciętego meczu.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Inter – Barcelona, typ: poniżej 2.5 gola , kurs:  2.42.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…