Typy NHL: Colorado Avalanche – Calgary Flames

typy NHL

Z typami NHL przenosimy do Denver w stanie Kolorado, gdzie na kolejny mecz sezonu zasadniczego przylecą hokeiści Calgary Flames.

Obie ekipy są ostatnio w bardzo dobrej formie. Gospodarze zanotowali sześć wygranych z rzędu, natomiast goście cztery.

Colorado strzela wiele goli, a z drugiej strony Calgary wiele ich traci. Potencjał ofensywny obu drużyn  jest spory, a to powinno przełożyć się na liczbę bramek. Kurs jest dobry, więc próbujemy. Liczymy na minimum 6 goli. Powodzenia!

Colorado Avalanche – Calgary Flames, typ: over 5,5, kurs 1.72.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Rapid Wiedeń – Sturm Graz https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rapid-wieden-sturm-graz/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Benevento – Torino https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benevento-torino/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: PSG – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-psg-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…