Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy do Singla na środę 25. dzień grudnia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy dodatni handicap +3.5 pkt na Sixers w świątecznym spotkaniu przeciwko Milwaukee Bucks. Tak naprawdę wierzymy, że drużyna z Filadelfii wygra to spotkanie, ale wolimy zabezpieczyć się w razie jakiegoś „buzzer beater’a„.

Jak radzi sobie Philadelphia 76ers?

Sixers zajmują obecnie piąte miejsce w Konferencji Wschodniej i jest to trochę poniżej oczekiwań. Tak mocny zespół przegrał do tej pory dziesięć meczów, czego w Filadelfii pewnie nikt się nie spodziewał. Kilka porażek doznali przez absencję Joela Embiida oraz przez brak pomysłu na sforsowanie obrony strefowej. Mimo to, na południu Philly wciąż tli się nadzieja, że ten zespół może dojść nawet do NBA Finals.

Jak radzi sobie Milwaukee Bucks?

Bucks są najlepszą drużyną w całej lidze. To na razie nie podlega dyskusji, bo przegrali tylko cztery mecze, a w 27 schodzili z parkietu jako zwycięzcy. Gwiazdą tej drużyny jest oczywiście Giannis Antetokounmpo, który znów jest głównym kandydatem do tytułu MVP sezonu 2019/2020.

Na co postawić i dlaczego?

My do końcowego wyniku Sixers dajemy +3.5 pkt i uważamy, że wówczas więcej „oczek” po końcowej syrenie będą mieli gospodarze. Gdyby ten mecz był rozgrywany w Milwaukee, to nie mielibyśmy wątpliwości, że Bucks to wygrają. Jednak 76ers są piekielnie mocni u siebie. Do tego hala Wells Fargo Center będzie wypełniona do ostatniego miejsca, a wsparcie kibiców nigdzie nie działa tak jak na południu Filadelfii. Sixers + 3.5 – to typ na Singla na świąteczną środę.  #kasujemy

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy typ na ++++.   ==> Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks, typ: 1 (+3.5):  1.75.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”