Typy na dziś: Dubel na środę 25.12. z kursem 2.47

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 25. dzień grudnia wybraliśmy z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.47. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że Houston Rockets pokonają na wyjeździe Golden State Warriors różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Przed sezonem wydawało się, że będzie to szlagierowe spotkanie do zaoferowania na świąteczną środę. Niestety plaga kontuzji jaka przeszła nad GSW sprawiła, że to spotkanie będzie jednostronne. Naszym zdaniem Rockets łatwo wygrają to spotkanie i pokryją handicap -7.5 pkt, a zapewne i większy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Boston Celtics wygrają w Toronto różnicą przynajmniej dwóch punktów. W tym przypadku Toronto również jest bardzo osłabione, gdyż aż trzech podstawowych graczy nie będzie mogło zagrać w tym starciu z powodu kontuzji. Z drugiej strony Celtics odzyskają na ten mecz Gordona Haywarda i prawdopodobnie Marcusa Smarta. Boston jest też bardziej wypoczęty, dlatego uważamy, że dziś w Toronto, goście będą góra i pokryją handicap -1.5 pkt.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.47.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś