Typy na dziś: Dubel na środę 9.10. z kursem 2.59

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 9. dzień października wybraliśmy z rozgrywek o Puchar Danii oraz z meczu towarzyskiego. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.59. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Niemiec z Argentyną padną mniej niż cztery bramki. Oczywiście jak to bywa w meczach sparingowych wszystkiego można tu się spodziewać. Jednak nie sądzimy, aby dziś kibice w Dortmundzie byli świadkami wielu goli.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Nordsjaelland pokona na wyjeździe Vendsyssel w rozgrywkach o Puchar Danii. Gospodarze są zespołem z drugiej ligi, a goście grają w duńskiej ekstraklasie. Co prawda puchary powinno się omijać w typowaniu szerokim łukiem, ale naprawdę nie ma z czego wybrać. Tutaj mamy przewagę rozgrywkową po stronie gości i liczymy, że ją wykorzystają.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.59.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama