Smyła: Zrobiliśmy jeszcze bardzo mało

sports news

Korona wygrała u siebie ze Śląskiem Wrocław 1:0 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Mirosław Smyła, trener kieleckiej drużyny, zdaje sobie sprawę, że jedno zwycięstwo to jeszcze bardzo mało.

– Po pierwsze, dużo emocji, to nie podlega dyskusji. Było dużo takiej spontaniczności, niestety również w grze, bo zawodnicy bardzo chcieli wygrać, co powodowało w wielu momentach taką konsternację, co z tą piłką w tym polu karnym mają zrobić. Ale gdzieś generalnie można powiedzieć, że ta tendencja wzrostowa, jakości gry, odpowiedzialności, gry według zasad, zafunkcjonowała – powiedział Smyła na pomeczowej konferencji prasowej.

– Choć piłka jest okrutna i na początku meczu mogliśmy przegrywać 1:0, ale w bramce był kawał bramkarza i to nie podlega dyskusji. W ostatniej akcji mogło być 1:1. Tu też po pierwsze “Greko” dał dobrą zmianę, zblokował troszeczkę strzał, ale w bramce mamy zawodnika meczu i to nie podlega dyskusji – dodał

– Cieszymy się z tego co się wydarzyło, zdobyliśmy troszeczkę czasu, żeby spokojnie popracować, bo to były szalone dni, to było takie nerwowe wszystko, co w wielu momentach przekładało się na boisku. Udało się zdobyć ten czas, pierwszy przyczółek jest zdobyty. Pójdźmy dalej, odwróćmy to wszystko. Kibicom trzeba podziękować, szacunek, przez cały mecz nas dopingowali. Jest jakaś wspólna nić porozumienia na boisku. Jest to miłe, jedni walczą, drudzy kibicują, jest jak na stadionie, bardzo to cieszy. Zrobiliśmy jeszcze bardzo mało, ale już coś zrobiliśmy – podkreślił.

Korona ma na swoim koncie osiem punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z ŁKS-em.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…