Steve Evans: Nie obawiam się zwolnienia

Szkoleniowiec drugoligowego angielskiego Rotherham United, Steve Evans przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie obawia się on w najbliższym czasie zwolnienia.

The Millers, którzy w lecie pozyskali, aż piętnastu nowych zawodników, bardzo źle weszli w bieżący sezon ligowy. Po pięciu rozegranych spotkaniach w Sky-Bet Championship zajmują oni ostatnie miejsce z zaledwie jednym punktem na swoim koncie.

– Wiem, że bardzo źle weszliśmy w sezon. Nie trzeba być wybitnym naukowcem, aby wywnioskować, iż coś jest z drużyną nie tak – powiedział Steve Evans, cytowany przez „Sky Sports”.

– Nie zamierzam jednak odpuszczać. W przeszłości już zdarzało się, że start kampanii nie był najlepszy w naszym wykonaniu, mimo to później odzyskiwaliśmy formę i wszystko kończyło się dobrze – dodał 52-letni Szkot, który w ekipie z New York Stadium pracuje od 2012 roku.

Rotherham United swój kolejny mecz ligowy rozegra w następnym tygodniu (12 września). Wówczas na wyjeździe zmierzy się z Charlton Athletic w ramach 6. kolejki Championship.