Stokowiec: Górnik traci atut własnego boiska

sports news

– W Zabrzu gra się trudno. Jednak Górnik będzie bez kibiców, którzy zawsze byli wartością dodaną. Fani swoim dopingiem tworzyli dwunastego zawodnika. Myślę, że ten atut gospodarzom odpadnie, co nie umniejsza faktu, że Górnik jest bardzo dobrą drużyną – powiedział przed piątkowym meczem, trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec.

– Widać po zespole z Zabrza piętno, jakie odcisnął na nim, swoją pracą trener Marcin Brosz. Jest to zespół dobrze zorganizowany, grający z bardzo dużym zaangażowaniem. Na pewno będziemy musieli przeciwstawić się tym samym. Jedziemy na to spotkanie z określonym planem. Zdajemy sobie sprawę, że Górnik walczy o pierwszą ósemkę. Myślę, że możemy spodziewać się ciekawego i bardzo interesującego widowiska – dodał szkoleniowiec gdańszczan.

Lechia uda się do Zabrza w dwóch grupach. Część piłkarzy i stanu szkoleniowego udała się na mecz autobusem, a pozostali polecą samolotem.

– Z powodu obostrzeń, część zawodników pojechała do Zabrza autobusem. Natomiast szesnastu zawodników z trenerem polecą samolotem. Wyczarterowaliśmy samolot, jednak według zaleceń ministerialnych może być on wypełniony tylko w połowie. Jestem wdzięczny klubowi, że stanął na wysokości zadania, bo to nie są tanie rzeczy. Postaramy się odwdzięczyć dobrą grą – zakończył Stokowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.