Super Lig: Ósme zwycięstwo Osmanlisporu, Szukała na ławce

Osmanlispor FK pokonał przed własną publicznością zespół Mersin Idman Yurdu 3:1 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 22. kolejki tureckiej Super Lig. Łukasz Szukała oklaskiwał sukces kolegów z ławki rezerwowych.

Na Osmanli Stadyumu prowadzenie dla gości uzyskał już po ośmiu minutach gry Abdul Khalili. Wyrównał dziesięć minut przed przerwą Rumun Raul Rusescu.

Po zmianie stron skuteczniejsi byli już tylko gospodarze. Najpierw do siatki rywali trafił Musa Cagiran, a tuż przed końcowym gwizdkiem ósme zwycięstwo w sezonie przypieczętował Nigeryjczyk Raheem Lawal.

„Ottomani” dzięki temu awansowali na ósme miejsce w tabeli. „Czerwone Diabły” z Azji Mniejszej natomiast doznały trzynastej porażki w bieżących rozgrywkach i są na przedostatniej pozycji w klasyfikacji.