Tadeusz Pawłowski: W niedzielę będzie gorąco

– Jak co tydzień gramy mecz i jak co tydzień chcemy go wygrać. Nasze przygotowania przebiegają bez zakłóceń – zaczęła pomagać nam pogoda, bo wcześniej raczej była przeciwko nam. W niedzielę będzie na pewno gorąco, nie tylko ze względu na atmosferę na boisku i trybunach, ale również z racji na warunki atmosferyczne. Gramy mecz u siebie, przed własną publicznością i naszych kibiców chcemy zadowolić dobrą grą – przytoczyła słowa trenera Tadeusza Pawłowskiego oficjalna strona Śląska Wrocław.

– Jeszcze ze sztabem szkoleniowym mamy trzy pytania, na które szukamy odpowiedzi. Jedno z nich dotyczy Karola Angielskiego. Na pewno znajdzie się w meczowej osiemnastce na mecz z Zawiszą, ale czy wyjdzie w pierwszym składzie, to nie chcę na razie zdradzać. Jest brany pod uwagę jako nasz pierwszy środkowy napastnik, ale mamy również inne możliwości – zapowiedział tajemniczo opiekun Wojskowych.

– Karol ciągle się uczy gry z seniorami, tego jak wygląda gra ciałem i tyłem do bramki. Musi ćwiczyć nad tym, żeby jego gra nie przekraczała przepisów, żeby umiał się czysto rozepchać pomiędzy przeciwnikami i wyjść na strzelecką pozycję. To bardzo utalentowany zawodnik i trzeba go odpowiednio oszlifować – zakończył Tadeusz Pawłowski.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.