Tomasz Kędziora: Wiem, że stać mnie na więcej

– Zagrałem ostatnio i musiałem udowodnić, że zasługuje na miejsce w składzie. Nie ma co mówić czy jestem w formie. Jeśli podtrzymam dyspozycję z Zabrza to będę zadowolony. Wiem, że stać mnie na więcej – przyznał obrońca Lecha Poznań, Tomasz Kędziora tuż przed meczem z Cracovią.

– Pierwsze spotkanie z Pasami było bardzo trudne. Przegraliśmy wysoko i nie możemy tak grać. Teraz czeka nas kolejne starcie i musimy pokazać, że potrafimy z nimi wygrać – stwierdził 21-letni zawodnik, cytowany przez „lechpoznan.pl”.

– Akceptuję decyzję trenera, który nie wystawił mnie w meczu z Jagiellonią. Zagrałem ostatnio i musiałem udowodnić, że zasługuje na miejsce w składzie. Nie ma co mówić czy jestem w formie. Jeśli podtrzymam dyspozycję z Zabrza to będę zadowolony. Wiem, że stać mnie na więcej – kontynuował.

– Jestem obrońcą i przede wszystkim jestem rozliczany z dobrej gry obrony. Jasne, że chce mieć lepsze liczby i mam nadzieje, że je poprawie – zaznaczył defensor Kolejorza, który w tym sezonie strzelił dwie bramki oraz zanotował jedną asystę. W sumie rozegrał 28 meczów.

– Najważniejsze jest zwycięstwo z Górnikiem. To, że nie straciliśmy bramki to plus. Czyste konto jednak buduje nas przed meczem z Cracovią – dodał młodzieżowy reprezentant Polski.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy