Totti: Byłoby nam łatwiej, gdybyśmy zawsze tak grali

sports news

Francesco Totti nie ukrywał radości z oglądania zwycięstwa Romy z US Sassuolo Calcio 4:2 i widzi zespół z Wiecznego Miasta w czołowej czwórce obecnego sezonu Serie A.

“Giallorossi” wszystkie cztery bramki zdobyli jeszcze przed przerwą, prowadząc 4:0 już w 33. minucie spotkania na Stadio Olimpico.

– Bawiliśmy się dobrze, szczególnie w pierwszej połowie. Wypracowaliśmy wiele okazji do zdobycia bramek – podkreślił Totti dla “Corriere dello Sport”.

– Byłoby nam łatwiej, gdybyśmy zawsze tak grali, ale sezon jest wciąż długi – stwierdził były mistrz świata z reprezentacją Włoch.

– Cieszmy się z tego zwycięstwa, przede wszystkim dlatego, że rozmawialiśmy już o kryzysie dwa tygodnie temu, a za nami było tylko kilka meczów sezonu – stwierdził Totti.

– Wszyscy czujemy się teraz lepiej i musimy teraz twardo stąpać po ziemi. Drużyna jest silna i mamy szanse na finisz w pierwszej czwórce. Potrzebny jest tylko kilka poprawek – podsumowała legenda rzymian.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…