Żagar: Jestem w dobrej formie i byłoby pięknie wygrać

sports news

Matej Żagar stawał na podium dwóch ostatnich turniejów Grand Prix i liczy teraz na zwycięstwo w prestiżowych sobotnich zawodach w Cardiff.

Słoweniec zajął najpierw trzecie miejsce w niemieckim Teterow, a tydzień później w duńskim Vojens był drugi, ustępując tylko triumfującemu Bartoszowi Zmarzlikowi.

Żagar wspiął się na ósme miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu, ale przyszłoroczne starty w elicie zapewnił sobie już wcześniej, wygrywając GP Challenge w Gorican.

– Wciąż mamy przed sobą dwie rundy i byłoby pięknie wygrać jedną z nich. Jestem w dobrej formie i na to właśnie liczę – wyznał Żagar dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Krok po kroku robimy postępy. Sukces nie bierze się znikąd i pracujemy naprawdę ciężko – podkreślił żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa.

– To nie jest łatwa robota i trzeba włożyć w to wszystko, co masz. Jestem szczęśliwy z postępu i wszystko w tym momencie dobrze funkcjonuje – podsumował Żagar.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…