Tułacz: Życzę Stali awansu do ekstraklasy

sports news

– Możemy być zadowoleni z jednego punktu na boisku faworyta. W mojej ocenie mecz w pierwszej połowie był wyrównany, oba zespoły stworzyły sobie okazje. W drugiej połowie zapłaciliśmy za determinację z poprzedniego spotkania z przed trzech dni – powiedział po zremisowanym bezbramkowo meczu ze Stalą Mielec, trener Puszczy Niepołomice, Tomasz Tułacz.

– Nie wyglądaliśmy dziś najlepiej pod względem motorycznym. Cieszę się jednak, że zdołaliśmy zagrać tak, by utrudnić przeciwnikowi możliwość zdobycia bramki. Trzeba oddać chłopakom, że w akcjach defensywnych byli bardzo ofiarni i zagrali na dużej odpowiedzialności – dodał szkoleniowiec Puszczy.

– Na pewno minusem było to, że w drugiej połowie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i szybko oddawaliśmy ją rywalowi. Jako wychowanek Stali, życzę temu klubowi awansu do ekstraklasy. Stal ma bardzo dobry zespół i myślę, że osiągnie ten cel – zakończył Tułacz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.