Typy Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa

Typy na klasyk w 11. kolejce Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmie Legię Warszawa. W ostatnich pięciu meczach tych drużyn, w każdym padało więcej niż 2.5 bramki. Czy tym razem też tak będzie?

Klasyk w Zabrzu ma jakiś dziwny blask. Oba zespoły mocno pod formą, bez dobrej atmosfery i dobrych wyników. I co tu zagrać? Znów BTS? Nie. W pięciu meczach do tej pory w tej kolejce tylko w jednym padł BTS – to nie jest normalne. Ta cała liga jest nienormalna. No ale nie poddamy się.

Faworytem meczu jest mimo wszystko Legia. Kiedy jest skreślana, krytykowana i wyśmiewana wchodzi na wysokie obroty i wygrywa. Górnik w ostatnich 5 meczach wygrał tylko raz. Również w ostatnich 5 pojedynkach u siebie, wygrał tylko ze Śląskiem. Nie widzimy żadnych atutów po stronie Zabrzan. Wyłamujemy się od stawiania w tej kolejce na BTS, tylko postawiły na Legię. Jednak nie wykluczamy, że złośliwość losu sprawi, że BTS wejdzie, a główny typ nie. Trudno. Gramy na Legię!

[sc:betano] godz. 15:30, Górnik Zabrze – Legia Warszawa, typ 2, kurs: 1.87.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.