Typy Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Łęczna

Po wczorajszym dniu i typach jakie Wam zaproponowaliśmy na mecze naszej Ekstraklasy, do pełni szczęścia zabrakło nam tylko bramki dla Jagiellonii. Jak widać wciąż gra przed własną publicznością idzie im jak po grudzie. Dzisiaj zabieramy Was do Poznania na mecz Lecha z Górnikami z Łęcznej.

Lech po objęciu posady trenera przez Jana Urbana zaczął w końcu wygrywać. Porażka w LE z Fiorentiną, była raczej wkalkulowana i chyba tylko najbardziej zagorzali kibice Lecha liczyli na cud w tym spotkaniu.

Dzisiaj typujemy na wygraną Lecha. Jednak kurs jaki na Lecha proponuje bukmacher jest bardzo niski, więc typujemy na to, że Lech dzisiaj nie straci bramki. Łęczna to nie lider Serii A i nie zrobi dzisiaj krzywdy Kolejorzowi, ponieważ w delegacjach jest zdecydowanie defensywną drużyną. Wygrana Lecha co prawda nie poprawi pozycji Kolejorza w tabeli. Jednak czasu na wygrzebanie się z doła tabeli i przedostanie się do strefy mistrzowskiej, zostało podopiecznym trenera Urbana coraz mniej. Jurij Szatałow jak mało, który trener zna polską Ekstraklasę i wszystkie słabości drużyn w niej występujących. Lecha czeka ciężki mecz, ale kibice przy Bułgarskiej na pewno jak zawsze będą głośno wspierać miejscowych i pomogą im sięgnąć dzisiaj po komplet punktów.

[sc:betano] Ekstraklasa, godz.15:30, Lech Poznań – Górnik Łęczna, typ: Lech czyste konto – TAK, kurs: 1.75

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.