Typy Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin

Typy na ostatnie spotkanie 12. kolejki Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin podejmie Zagłębie Lubin. Trochę nas zdziwiło, że mecz tych drużyn zaplanowano na poniedziałek, w którym zwykle nie są prezentowane hitowe starcia. Naszym zdaniem, mecz Pogoni z Zagłębiem to większy hit niż Legia – Cracovia, czy Lech – Ruch.

Pogoń ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu i pozycję wicelidera tabeli. Zagłębie w dwóch ostatnich meczach zanotowało remis i porażkę. Ta liczba dwa jakoś magicznie krąży nad pojedynkiem w Szczecinie. Dlatego albo będzie 2:0, albo obie drużyny strzelą bramkę. My przychylamy się do tej drugiej opcji i gramy na BTS. Statystyka jest również po naszej stronie, bo lubinianie w ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych, tylko raz nie strzelili bramki (z Termaliką). Pogoń u siebie jest groźna i dziś powinna potwierdzić mistrzowskie aspiracje, strzelając przynajmniej jedną bramkę.

[sc:betano]godz. 18:00, Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, typ: BTS, kurs: 1.80.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.