Typy koszykówka: Brno vs Usti nad Labem

Pojedynek zespołów z dołu tabeli, ostatnie Brno podejmuje na własnym parkiecie ekipę Usti nad Labem. Miejsce w tabeli dzisiejszych gości, nie odzwierciedla tak naprawdę rzeczywistej siły zespołu moim zdaniem. To zespół, który potrzebuje po ostatnich słabszych wynikach takiego meczu na przełamanie i powinien zacząć pokazywać z meczu na mecz coraz lepszą grę.

Zarząd klubu po ostatnich wynikach postanowił uzupełnić skład nowymi zawodnikami. Pozyskano z Ostrawy solidnego rozgrywającego Dariana Hookera, przyszedł również świetny strzelec Anthony Kendall, który już w ostatnim meczu w debiucie rzucił 14 punktów i ostatni nowy nabytek silny skrzydłowy z Litwy Laurynas Mikalauskas, który może dać dużo drużynie w walce pod koszem rywali. Jak dodamy do tego już obecnych w składzie Barhama, Pecka, Carneckiego, Kendrida czy Abercrombie to nazwiska jak na ligę czeską bardzo solidne i ta ekipa musi w końcu odpalić z dobrymi wynikami, mam nadzieję, że już od dzisiejszego spotkania.

Trener Usti Martin Stavel podkreśla, że muszą zacząć wygrywać, bo cel minimum jaki sobie postawili awans do play off, może zacząć się za bardzo oddalać. Gospodarze natomiast dzisiaj wystąpią bez swojego najlepszego strzelca Jonesa, kontuzjowani są jeszcze Pumprla i Licenik, a ostatnio z klubu odszedł Norwou, co znacznie ograniczy trenerowi rotację składem w tym spotkaniu.

Liga Czeska NBL, godz.18:30, Brno – Usti nad Labem, typ: 2 (-2.5), kurs: 1.83

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy