Typy Liga Mistrzów: Roma – Real Madryt

Typy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym AS Roma podejmie na Stadio Olimpico Real Madryt.

Roma przystąpi do pojedynku z Królewskimi w bardzo dobrych nastrojach. Cztery zwycięstwa z rzędu w Serie i trzecie miejsce w tabeli, na pewno dodały pewności siebie drużynie, która mimo dużego potencjału, w pierwszej części sezonu spisywała się przeciętnie. Nowy trener Luciano Spalletti tchnął w drużynę dobrego ducha i wcale nie należy stawiać Romy na straconej pozycji z Realem, który na wyjazdach już nie jest tak groźny jak na Santiago Bernabeu.

Królewscy męczyli się w delegacji w Sevilli, gdzie zremisowali z Betisem 1:1, a później ledwo wygrali z Granadą. Owszem u siebie grają koncertowo, ale na wyjazdach brakuje im koncentracji, skuteczności i czasami pomysłu. Dodajmy do tego fakt, że Real nie wygrał we Włoszech od 2004 roku, kiedy to pokonał …Romę (3:0). Późniejsze osiem wizyt w Italii to brak wygranej.

Mamy na to spotkanie dwa typy. Pierwszy główny to BTS. Skoro Betis, czy Granda były w stanie strzelić bramkę Realowi, to naszym zdaniem uda się to Romie. O gola dla Realu jesteśmy spokojni. Drugi typ – ryzykowny – to podwójna szansa: remis lub wygrana Romy, z kursem 2.00. Warto zaryzykować.

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
AS Roma – Real Madryt, typ: BTS, kurs: 1.58.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.