Typy na czwartek 29.03. – zapowiedź + dziewczyna dnia

Dziś podobniej jak wczoraj  radzimy odpuścić granie lub grać bardzo ostrożnie, bo oferta piłkarska bukmacherów jest naprawdę słaba. Lepiej poczekać do piątku niż wyrzucać kasę na dziwne ligi i mecze rezerw.

My jednak – jak codziennie – chcemy zaproponować coś do grania, dlatego nie odpuszczamy.

Do Singla na środę wybraliśmy mecz z zaplecza duńskiej ekstraklasy, a co stawiamy zobaczysz TUTAJ.

Dubla zagramy we Włoszech oraz NBA. Wybraliśmy dwa mecze, które dały nam łączny kurs 2.40, czyli idealny na podwojenie.  Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, choć znów mieliśmy go odpuścić, ale jakoś nie możemy sobie wyobrazić dnia bez kuponu. Kurs na dziś to 3.46, a możesz go zobaczyć TUTAJ.

Dobrze nam idzie w NHL, dlatego znów zagramy Singla w tej lidze, w meczu NJ Devils z Pittsburgh Penguins. Zobacz co gramy TUTAJ.

Rezygnujemy dziś z Pewniaków i Overów, bo naprawdę nie ma sensu ryzykować.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to Greta Buz.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…