Typy na dziś: Dubel na piątek 5.07. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piatek 5. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu UC Dublin z Finn Harps padną więcej niż dwie bramki. Te dwa zespoły są najgorszymi w irlandzkiej Premier Division. Gospodarze to drużyna złożona ze studentów i w tym sezonie na 21 meczów przegrali aż 17 razy. Finn Harps jest odrobinę lepszy, bo na 24 spotkania przegrał 16 razy. Kiedy spotykają się dwie słabe drużyny możliwe są dwa warianty. Pierwszy to bezbramkowy remis, a drugi to mecz z dużą liczbą bramek. My liczymy na sporo goli.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Atlanta Braves wygra domowe spotkanie z Miami Marlins. Gospodarze właśnie wygrali serię z Phillies i mimo iż do końca sezonu zostało jeszcze wiele meczów, to mogą czuć się pewni udziału w Playoffs. Wiele wskazuje na to, że wygrają swoją dywizję (NL East), w której najsłabszą drużyną są ich dzisiejsi rywale. Miotaczem Atlanty będzie dziś Julio Teheran, który w tym sezonie już dwa razy grał przeciwko Miami i Braves za każdym razem wygrywali. Naszym zdaniem pewna „jedynka”.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB