Typy na dziś: Dubel na piątek 5.07. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piatek 5. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu UC Dublin z Finn Harps padną więcej niż dwie bramki. Te dwa zespoły są najgorszymi w irlandzkiej Premier Division. Gospodarze to drużyna złożona ze studentów i w tym sezonie na 21 meczów przegrali aż 17 razy. Finn Harps jest odrobinę lepszy, bo na 24 spotkania przegrał 16 razy. Kiedy spotykają się dwie słabe drużyny możliwe są dwa warianty. Pierwszy to bezbramkowy remis, a drugi to mecz z dużą liczbą bramek. My liczymy na sporo goli.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Atlanta Braves wygra domowe spotkanie z Miami Marlins. Gospodarze właśnie wygrali serię z Phillies i mimo iż do końca sezonu zostało jeszcze wiele meczów, to mogą czuć się pewni udziału w Playoffs. Wiele wskazuje na to, że wygrają swoją dywizję (NL East), w której najsłabszą drużyną są ich dzisiejsi rywale. Miotaczem Atlanty będzie dziś Julio Teheran, który w tym sezonie już dwa razy grał przeciwko Miami i Braves za każdym razem wygrywali. Naszym zdaniem pewna „jedynka”.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB