Typy na dziś: Dubel na czwartek 17.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 17.05.
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 17. dzień maja wybraliśmy z barażu o prawo gry w holenderskiej Eredivisie oraz z rozgrywek ekstraklasy w Islandii. Dziś mało meczów jest granych, więc wybór typów do dubla jest coraz trudniejszy. Jednak znaleźliśmy coś godnego uwagi.


Stawiamy, że w meczu Emmen ze Spartą Rotterdam obie drużyny strzelą gola. Zapowiada się zacięte spotkanie, a w poprzedniej rundzie baraży każda z tych drużyn strzeliła przynajmniej jedną bramkę w obu potyczkach. Liczymy, że BTS w tym starciu zostanie pokryty.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Fylkir nie przegra domowego meczu z Vestmannaeyjar. Gospodarze średnio rozpoczęli sezon, tracąc punkty na wyjazdach. Do tej pory rozegrali tylko jedno spotkanie u siebie i je wygrali. Zapewne Fylkir to wygra, ale wolimy zabezpieczyć się typem na 1X.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.05, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…