Typy na dziś: Singiel na czwartek 17.05.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 17.05.
Oceń

Singla na czwartek 17. dzień maja zagramy w barażu o prawo gry w niemieckiej Bundeslidze. Wolfsburg podejmie dziś Kiel w pierwszym spotkaniu barażowym. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Dla Wolfsburga to drugi rok z rzędu, w którym muszą grać w barażach. Rok temu wywalczyli ligowy byt w starciu z Brunszwikiem, wygrywając dwa razy po 1:0.

Stawiamy, że dziś Wilki pokonają Kiel, choć na pewno nie będzie o to łatwo, bo goście przez cały sezon przyzwoicie spisywali się w 2. lidze, kończąc rozgrywki na 3. miejscu. Mimo to uważamy, że Kuba Błaszczykowski i jego koledzy będą bliżej pozostania w Bundeslidze po końcowym gwizdku.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolfsburg – Kiel, typ: 1, kurs: 1.95.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…