Typy na dziś: Dubel na czwartek 4.01.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 4.01.
Oceń

Dubla na czwartek zagramy w angielskiej Premier League oraz Pucharze Króla w Hiszpanii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.22. Ładna dla oka liczba, więc może zwiastuje skuteczny kupon. 😉


Zagramy dwa razy na powyżej 2.5 gola. Liczymy na strzelaninę na Wembley, gdzie rozegrane zostaną derby Londynu. Uwaga! W aż siedmiu ostatnich meczach tych drużyn, w których Tottenham był gospodarzem zawsze był porywany over 2.5. Niesamowita statystyka! Liczymy, że dziś ta seria będzie kontynuowana.

Dubla uzupełniamy typem na powyżej 2.5 gola w meczu Numancii z Realem Madryt. Numancia znajduje się w czołówce zaplecza ekstraklasy i zwłaszcza na swoim stadionie jest mocna, dlatego odradzamy jakieś wielki handicapy na Real. Uważamy, że padną tu więcej niż dwa gole, a strzelać będą obie ekipy, głównie przez problemy Realu w obronie.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.22, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…