Typy na dziś: Singiel na czwartek 4.01.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 4.01.
Oceń

Do Singla na czwartek wybraliśmy mecz z Pucharu Króla w Hiszpanii. Nie lubimy grać pucharowych potyczek, ale nie za bardzo mamy wyjście, bo oferta piłkarska na dziś jest uboga.

Zagramy dziś na powyżej 2.5 gola w starciu Celty Vigo z Barceloną. W pięciu ostatnich pojedynkach między tymi drużynami over 2.5 był zawsze pokryty i to z nawiązką. Liczymy, że i dziś zobaczymy dużo otwartej piłki i przynajmniej trzy gole.

Jak zwykle w przypadku pucharów wielką niewiadomą są składy i możemy się spodziewać, że szkoleniowiec Ernesto Valverde wystawi dziś kilku zmienników. Mimo to uważamy, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwa gola i naszym zdaniem gospodarze też znajdą drogę do bramki Barcelony.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Celta Vigo – Barcelona, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.66.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…