Typy na dziś: Dubel na czwartek 7.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 7.06.
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 7. dzień czerwca wybraliśmy z towarzyskiego meczu Portugalia – Algieria oraz amerykańskiej ligi hokeja, czyli z NHL. Mała liczba meczów piłkarskich powoduje, że musimy posiłkować się sportami zza oceanu.


Stawiamy, że gracze z Las Vegas wygrają piąty mecz serii z Waszyngtonem, może po dogrywce, może po karnych, ale wygrają. Stan serii to 3:1 dla Capitals, którzy wygrali dwa ostatnie mecze na własnym lodowisku. Teraz rywalizacja przenosi się do Sin City i sądzimy, że Golden Knights się podniosą, że powalczą o przedłużenie serii. Z drugiej strony uważamy, że drużyna z Waszyngtonu może odpuścić to spotkanie, aby w kolejnym meczu już przed swoimi kibicami świętować zdobycie Pucharu Stanleya.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Portugalia w ostatnim teście przed mundialem wygra towarzyską potyczkę z Algierą. Nie lubimy grać meczów towarzyskich, ale nie mamy specjalnie wyboru. Liczymy, że Ronaldo i spółka będą chcieli zwycięstwem pożegnać się z kibicami przed wyruszeniem do Rosji.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.34, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…