Typy na dziś: Singiel na czwartek 7.06.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 7.06.
Oceń

Singla na czwartek 7. dzień czerwca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola, czyli w MLB. Oferta piłkarska na dziś jest bardzo skromna, dlatego z pomocą przychodzą nam rozgrywki zza Atlantyku. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Phillies wygrają wyjazdowe spotkanie z Cubs. Pierwszy mecz tej serii wygrała ekipa z Philly, za to dziś w nocy pechowo przegrała. Prowadzili w 9. inningu 5:3, ale zamykający mecz miotacz Adam Morgan „dał ciała” i Chicago zdobyło Grandslam (4 runy) wygrywając pojedynek.

Dziś miotaczem w zespole gości będzie bardzo solidny Nick Pivetta. Nie sądzimy, aby Cubs ugrali na nim wiele ranów. Z drugiej strony ofensywa Phillies zaczęła grać lepiej. Po kilku meczach (zwłaszcza w Kalifornii), w których nie potrafili zdobyć runów, w Chicago punktują aż miło.

Liczymy, że na zakończenie wyjazdowej serii drużyna z Philly odniesie zwycięstwo. Mecz rozpocznie się po godzinie 20. więc jak ktoś ma ochotę może sobie obejrzeć. Polecamy!

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chicago Cubs – Philadelphia Phillies, typ: 2, kurs: 2.08.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…