Typy na dziś: Dubel na niedzielę 10.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 10.06.
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 10. dzień czerwca zagramy w towarzyskim meczu Austrii z Brazylią oraz w 2. lidze szwedzkiej. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.84. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w pojedynku Austrii z Brazylią obie drużyny strzelą przynajmniej jednego gola (BTS). Faworytem spotkania są goście, ale my wierzymy, że Austriacy podobnie jak w starciu z Niemcami są w stanie na swoim terenie strzelić gola. O bramkę dla Brazylii raczej nie powinniśmy się martwić.

Dodajemy do tego domowe zwycięstwo Falkenbergs z Gefle w 2. lidze w Szwecji. Gospodarze zwycięstwem zapewnią sobie powrót na fotel lidera. Goście zajmują 14. miejsce w tabeli i  – co tu dużo pisać – są słabi. Liczymy, że Falkenbergs zgarnie dziś trzy punkty.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.84, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Singiel na dziś: Denver Nuggets – Chicago Bulls https://t.co/uJIESorGSp #betting #nba #tips #picks

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Load More…