Typy na dziś: Singiel na niedzielę 10.06.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 10.06.
Oceń

Singla na niedzielę 10. dzień czerwca zagramy w barażu o prawo gry w Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w rewanżowym meczu, który rozstrzygnie o awansie do finału baraży o prawo gry we włoskiej ekstraklasie między Frosinone a Cittadellą padną mniej niż trzy bramki.

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Dziś faworytem są gospodarze, którzy mają bramkę strzeloną na wyjeździe. Jeśli nic nieprzewidzialnego się nie stanie (czerwone kartki), to nie widzimy tu wielu goli. Frosinone będzie broniło dobrego wyniku i zamuruje dostęp do swojej bramki. Nie zdziwimy się, jeśli to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem.

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Frosinone – Cittadella, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.72.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…