Typy na dziś: Dubel na niedzielę 12.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 12.08.
Oceń

Dubla na niedzielę w 12. dzień sierpnia zagramy w duńskiej ekstraklasie oraz w Pucharze Irlandii. Łączny kurs kuponu na dziś wynosi 2.06. Zapraszamy i życzymy Wam wielkich wygranych u bukmacherów.


Stawiamy, że Midtjylland wygra domowe spotkanie z Horsens. Mistrzowie Danii słabo rozpoczęli sezon, ale ostatnio już wrócili na właściwe tory i wygrali – przekonująco – dwa mecze z rzędu. Co ciekawe: aż 9 meczów ligowych z rzędu Midtjylland było górą w starciach z  Horsens. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 3.5 gola w starciu Home Farm z Cork City. Gdy na tym etapie rozgrywek drużyny z niższych klas wpadają na ekipy z ekstraklasy, zwykle mecze kończą się wysokimi zwycięstwami faworytów. Cztery gole w tym nierównym starciu to minimum.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.06, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…