Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Brondby

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Brondby
Oceń

FC Kopenhaga na własnym terenie wykonuje średnio 5.62 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.38 RR.


Brondby w lidze wykonuje najwięcej rzutów rożnych, zwłaszcza w spotkaniach wyjazdowych, gdzie średnio wykonują aż 8.31 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijają średnio 5.46 RR.

Ostatnie pięć bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze wysokimi overami rzutów rożnych – przynajmniej 11.5 RR. W dzisiejszym spotkaniu stawiamy na przynajmniej 11 rzutów rożnych.

FC Kopenhaga – Brondby, typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…