Typy na dziś: Dubel na niedzielę 2.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 2.09.
Oceń

Dubla na niedzielę 2. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz portugalskiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.38. Zapraszamy i życzymy powodzenia.


Stawiamy, że Phillies pokonają u siebie Cubs. Miotaczem w drużynie z City of Brotherly Love będzie dziś Aaron Nola, a to oznacza, że nawet ofensywa Chicago nie powinna zaliczyć zbyt wiele uderzeń i runów. Zwłaszcza na Citizens Bank Park Nola jest maszynką do „strikeouts”. Niski wynik i zwycięstwo gospodarzy – tak typujemy.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Porto z Moreirense. W czterech ostatnich pojedynkach między tymi drużynami na Estadio do Dragao linia 2.5 była pokrywana, dlatego liczymy dziś na przynajmniej trzy gole.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.38, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…